Zabieg z użyciem fal radiowych (RF) to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Przy pomocy radiofrekwencji możemy osiągnąć podobny efekt, jaki dają nam nieprzyjemne i bolesne zabiegi medycyny estetycznej. Nie bez powodu często nazywana jest „liftingiem bez skalpela”.

fale rf

 

Skóra naświetlana jest wiązkąfal radiowych, które docierając do jej wnętrza zamieniają się w ciepło. Intensywne ogrzanie fibroblastów (nawet do 60 stopni) – komórek skóry zajmujących się produkcją kolagenu i elastyny, oznaczając znaczne pobudzenie ich aktywności. Fibroblasty zaczynają wytwarzać dużo więcej włókien, co skutkuje wygładzeniem istniejących zmarszczek, poprawą jędrności i elastyczności skóry, a także zapobiega powstawaniu kolejnych nierówności.

RF wybiórczo ogrzewa komórki tłuszczowej co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Rozbite tkanki zamienione w płynny tłuszcz (kwasy tłuszczowe) przemieszczają się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie są absorbowane przez układ limfatyczny i krwionośny i transportowane są do wątroby, tam trawione i wydalane przez nerki i układ trawienny. RF oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomaga wygładzać pojawiający się cellulit (poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny) bez okaleczenia naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz potęguje produkcję nowego kolagenu przez fibroblasty.

Do wyboru są 3 opcje na twarz  LUB na  jedną partię ciała – brzuch, pośladki, uda lub łydki.

Twarz

  •  1 zabieg za 80 zamiast 120 zł (oszczędzasz 40 zł)
  •  3 zabiegi za 200 zł zamiast 360 zł (oszczędzasz 160 zł)
  •  5 zabiegów za 300 zł zamiast 600 zł (oszczędzasz 300 zł)

 

Brzuch/pośladki/uda/łydki

    • 1 zabieg za 100 zł zamiast 150 zł (oszczędzasz 50 zł)

 

    • 3 zabiegi za 230 zł zamiast 450 zł (oszczędzasz 220 zł)

 

  • 5 zabiegów za 350 zł zamiast 750 zł (oszczędzasz 400 zł)

 

FALE RADIOWE- RF