PEELING KAWITACYJNY to metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Efekty zabiegu: leczenie trądziku, oczyszczenie skóry, rozjaśnienie skóry, ujędrnienie tkanek, czyli tzw. mikro-masaż, usuwanie martwych komórek, zaskórników.

Przeciwwskazania: ciąża, choroby nowotworowe, metalowe implanty w ciele (np. rozrusznik serca), ostry stan zapalny, zakrzepowe zapalenie żył.

ULTRADŹWIĘKI to fale dźwiękowe, których słuch ludzki nie rejestruje i nie odczuwa. Wnikają one daleko w głąb skóry stymulując jednocześnie pracę komórek, przez co wpływają korzystnie na krążenie krwi w ciele. Ultradźwięki dokonują masażu wewnętrznych warstw skóry i rozbudzają naturalną aktywność kolagenu, poprzez aktywizowanie włókien zapewniających skórze elastyczność.

Efekty zabiegu: Wykorzystywanie ultradźwięków w kosmetyce jest bardzo efektowne przy usuwaniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej, ale nie tylko. Zabieg ultradźwięków dodatkowo odświeża i oczyszcza zanieczyszczoną skórę, zapobiega starzeniu się skóry, gdyż pomaga redukować drobne zmarszczki mimiczne oraz blizny na ciele.

Przeciwskazania:  ciąża, niezakończony wzrost kości, grypa, gorączka, gruźlica, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, niewydolność krążenia, nerwica wegetatywna, choroba naczyń wieńcowych, implanty, rozrusznik serca, zakrzepowe zapalenie żył, stany po terapii rentgenowskiej.