fb_icon_325x325

 

   Konkurs zakonczony !!!

    Mamy zaszczyt poinformować, iż wypoczynek w Hotelu Villa Verde dla dwóch osób wygrała KAROLINA KULAS. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie i życzymy szczęścia następnym razem !            

   fb_icon_325x325  KONKURS Z ESTHETICS BEAUTY !

               ręczniki spa

  W związku ze zbliżającym się końcem lata proponujemy Państwu konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowa nagroda. Jako iż tegoroczne upały potrafią naprawdę zmęczyć i odebrać siły, mamy dla Państwa coś, co pozwoli się zrelaksować i odprężyć, by po sezonie wakacyjnym wkroczyć w codzienność z pozytywną energią. Dla szczęśliwego zwycięzcy przygotowaliśmy voucher dla dwóch osób do wykorzystania w hotelu Villa Verde. Pobyt obejmuje: - jeden nocleg -śniadanie -korzystanie z Centrum Parku Wodnego -sauny suchej -łaźni parowej -sali fitness -seans w Grocie Solno Jodowej. Aby wziąć udział w naszym konkursie Facebookowym wystarczy -polubić nasz profil Esthetics Beauty Official -odszukać i udostępnić publicznie ten wpis na swojej tablicy. Spośród wszystkich, którzy zrobią to do dnia 30 sierpnia 2015r. wylosujemy osobę, która otrzyma od nas nagrodę!

 

Konkurs Facebook

fb_icon_325x325 Dnia 15.06.2015 o godzinie 19:00 odbyło się losowanie nagród w konkursie. Poniżej lista zwycięzców:   Voucherdo KRĘGIELNIA NEMO - Monika Juszczyk Voucher na GOKARTY - Aneta Guzik Voucher do TELE PIZZA - Ola Krzyzek Gratulujemy! Informujemy również, że ze zwycięzcami skontaktuje się nasz pracownik w celu weryfikacji oraz dostarczy informacji na temat odbioru nagród! Jeśli, któryś ze zwycięzców nie odpowie na naszą wiadomość w przeciągu 5 dni, losowanie nieodebranej nagrody będzie powtórzone.  

Konkurs dla klientów

Co miesiąc w naszym salonie Esthetics Beaury odbywać  się będzie losowanie nagród, aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić ankietę i dodatkowo w odpowiednich polach wpisać swoje dane kontaktowe. Wśród wszystkich klientów, którzy korzystali z naszych usług i wypełnili swoje dane w ankiecie wylosujemy zwycięzce. Zwycięzce konkursu ogłosimy na naszej stronie internetowej, a następnie skontaktujemy się z nimi w celu przekazania nagrody.