Preparaty kosmetyczne są stosowane w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry, niwelowania jej defektów, zapobiegania procesom starzenia się skóry oraz opóźniania ich. Najbardziej narażona na zaburzenia funkcjonowania jest skóra odsłoniętych części ciała, takich jak twarz, szyja, dekolt. Jest to wynikiem nie tylko procesu starzenia się organizmu, ale także wielu innych czynników, np. ekspozycji na światło słoneczne, stresu, chorób, przemęczenia, nieprawidłowej diety i pielęgnacji.

Należy więc zadbać o potrzeby naszej skóry stosując odpowiednie zabiegi kosmetyki twarzy, które pozwolą zachować jej piękny, zdrowy wygląd.

Closeup on spa therapy ingredients and relaxed young woman in background
1,5-godzinny pakiet SPA obejmuje:

  • Profesjonalną analizę skóry
  • Peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję
  • Mezoterapię bezigłową z ampułką dobraną do potrzeb skóry
  • Maskę regenerująca na twarz
  • Serum i Krem
  • Komplet rzęsy i brwi (regulacja + henna)

Bono wartości 200  zł za 170 zł ( oszczędzasz 30 zł).

Analiza skóry

Przed wykonaniem zabiegów wykwalifikowany kosmetolog  przeprowadzi dokładną analizę Twojej skóry kwarcową Lampą Wooda. Urządzenie jest przeznaczone do profesjonalnej diagnostyki stanu cery za pomocą promieni UV, które wywołują fluorescencję skóry.

Peeling kawitacyjny

To zabieg oczyszczania cery za pomocą wibracji ultradźwiękowej z mikromasażem. Peeling poprawia mikrokrążenie, dotlenienie i intensyfikuje przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Polecany jest w szczególności osobom borykającym się z problemem tłustej cery, ponieważ usuwa zalegające w ujściach gruczołów łojowych sebum, a przy regularnym stosowaniu zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu.

Mikrodermabrazja

Zabieg  polega na nanoszeniu na skórę strumienia kryształku wodorotlenku glinu. Za pomocą próżni zostaje utworzone podciśnienie, które uruchamia właśnie ten strumień. Uderza o powierzchnię skóry za pomocą specjalnego urządzenia. Można je przesuwać po skórze i w ten sposób usuwać górne warstwy naskórka. W tym samym czasie kryształy i zrogowaciały naskórek zostają wsysane do oddzielnego pojemnika. Mikrodermabrazja jest kontrolowanym zabiegiem, ponieważ specjalnie dla ciebie dobierana jest głębokość peelingu i miejsce jego wykonania. Właśnie dlatego ten rodzaj peelingu jest bezpieczny. Usuwa stare komórki i pobudza skórę do budowania nowych.

Mezoterapia bezigłowa

To zabieg głęboko odżywczy, polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, do których samodzielnie nie mogłyby dotrzeć. Podczas zabiegu wtłaczane jest serum, czyli kompleks substancji aktywnych.

Maska regenerująca na twarz, serum i krem będzie odpowiednio dobierana do typu cery.

spa concept

Aby zrealizować kupon należy:

Umówić się na wizytę pod nr tel. 32 2969765

lub adres email

kontakt@esthetics-beauty.pl

Potwierdzimy wizytę na emaila.

Bony do odbioru w salonie.

Twój pakiet SPA na twarz.