Oxybrazja daje wspaniałe i natychmiastowe efekty. Doskonale redukuje nadmiernie zrogowaciały naskórek, gdyż bardzo skutecznie usuwa martwe komórki. Sól fizjologiczna pod ciśnieniem powoduje odrywanie się zrogowaciałych komórek od powierzchni skóry, pozostawiając ją gładką i jednolitą.

oxy

 

Ponadto oxybrazja skutecznie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, niweluje zaskórniki oraz zwęża pory. Wykonanie serii zabiegów sprzyja również redukcji blizn potrądzikowych, wygładza i ujednolica strukturę naskórka.

W trakcie zabiegu odczuwalny jest kojący chłód, który łagodzi podrażnienia, obkurcza pory, zmniejszając ich widoczność oraz napina mięśnie twarzy poprawiając jej owal. Skóra jest widocznie wygładzona, rozjaśniona i odświeżona, doskonale przygotowana do makijażu, który idealnie będzie się utrzymywał na twarzy.

Oxybrazja Wpływa pozytywnie na odmłodzenie skóry, redukując drobne zmarszczki. Działanie mechaniczne jakim jest strumień soli fizjologicznej pod odpowiednio wysokim ciśnieniem, stymuluje komórki skóry do odnowy i pobudza krążenie, co niesie za sobą poprawę odżywienia i dotlenienia skóry.

 

Do wyboru są 3 opcje zabiegu na twarz, szyję i dekolt (90 minut):

    •  1 zabieg za 80 zł zamiast 100 zł (oszczędzasz 20 zł)

 

    •  3 zabiegi za 200 zł zamiast 300 zł (oszczędzasz 100 zł)

 

  •  5 zabiegów za 300 zł zamiast 500 zł (oszczędzasz 200 zł)

 

OXYBRAZJA-mikrodermabrazja wodno tlenowa