Posiadając kartę stałego klienta lub kartę ucznia dostają Państwo również możliwość zbierania punktów. Za każde wydane 10 zł na usługi w naszym salonie otrzymują Państwo 1 punkt na swoją kartę. Katalog nagród znajduje się na dole strony.

Podczas płatności za usługi prosimy okazać posiadaną przez Państwa kartę, a nasz pracownik doda punkty na Państwa konto. Aby sprawdzić ilość punktów zapytaj przy płatności lub okaż kartę  i zapytaj o aktualną liczbę punktów. W przyszłości planujemy wdrożyć system sprawdzania punktów online.

Aby ułatwić kontakt z Państwem,  możemy zaproponować uzupełnienie danych na karcie takich jak imię, nr telefonu oraz email. Dzięki uzupełnieniu danych będziemy mogli wysyłać (za Państwa zgodą) informacje o najnowszych konkursach i promocjach, a przede wszystkim w razie utraty karty będzie możliwość wyrobienia duplikatu.

Informujemy, że nasza firma nie będzie wyrabiać duplikatów kart, które nie zostały uzupełnione o dodatkowe spersonalizowanie  informacje, a punkty na utraconej karcie przepadną.

3