SALON_EXPERT_NEW_BLACKNasz salon współpracuje z marką L’Oréal. Wszystkie produkty wykorzystywane w Esthetics Beauty to najnowsze i najlepsze produkty właśnie tej marki.

Dzięki ścisłej współpracy nasze fryzjerki przez ostatnie miesiące uczęszczały na szkolenia do znakomitych specjalistów w dziedzinach strzyżenia oraz koloryzacji.

Efektem szkoleń kadry oraz wysokim poziomem produktów w naszym salonie, zostaliśmy nagrodzeni przez firmę L’Oréal mianem Salon Expert.

Cieszymy się, że możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem produktów tak znanej i cenionej marki.

e394edf8a037d88be14c0f509add06f3 loreal blond 34a5b6331dea595ed1ac3ceb373af77e loreal blondynka 14c2b68b215ba3322aa8695d2803f7a7 loreal blondynka okno

 

W salonie Esthetics Beauty oferujemy również pełen zakres profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Nasz zespół stanowią osoby z doświadczeniem, profesjonalizmem i wiedzą w dziedzinie kosmetologii i podologii. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobierać odpowiednie zabiegi i kosmetyki przeznaczone indywidualnie dla każdego klienta. Ambicją naszego personelu są szkolenia i poszerzanie wiedzy, dlatego regularnie uczestniczymy w sympozjach z zakresu stosowania różnych technik i nowości rynkowych.

Gwarantujemy najwyższej klasy zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury m.in.   do zabiegów wyszczuplających, przeciwzmarszczkowych, złuszczających, nawilżających, zwalczających celluit oraz usuwamy owłosienie  za pomocą  lasera diodowego.

Pracujemy na kosmetykach renomowanych firm takich jak: Phyris, Mollon.

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.

mollon czerwone paznokcie

2